Hayatı Kolaylaştırır

TELEFONUNUZU EN KISA SÜREDE ŞARJ ETMENİZİ SAĞLAYACAK 5 YÖNTEM

TELEFONUNUZU EN KISA SÜREDE ŞARJ ETMENİZİ SAĞLAYACAK 5 YÖNTEM

Akıllı telefonların şarj sıkıntısını hafifletecek bazı trickler göstereceğiz size.

Akıllı telefonlar Teknoloji ilerledikçe donanımsal ve yazılımsal olarak kendini geliştirmekte. Fakat bununla paralel olarak da kullanıcılar için sorun olan Batarya ve Şarj sorunu devam etmekte.                                                                  Geçen haftaki yazımızda sizlere batarya ömrünü uzatacak bazı çözümler sunmuştuk. Bu hafta da sizlere şarjınızı en hızlı nasıl şarj edeceğinizle ilgili bazı önemli bilgiler vereceğiz.

  • TELEFONLARINIZI HER ZAMAN DUVARDAKİ PRİZLERDEN ŞARJ EDİN

eeee

Telefonlar için en uygun şarj yeri ev ve işyerlerindeki duvar prizleridir. Uzatma kabloları vb. aparatlarla Bilgisayar veya Laptop’ larla yapılan şarjlar yerine telefonunuzu direk duvardaki prizden şarj etmeye çalışın.

  • YÜKSEK GÜCÜ OLAN USB ADAPTÖRLERİ KULLANIN

leaving-your-phone-charging

Telefonunuzu duvardaki prizlere taktınız değil mi? Şimdi bir de telefon şarj ederken en önemli rolü oynayan Şarj Adaptör’ ünüzü kontrol edin. Adaptörünüzün yüksek güçte olması telefonunuza yada bataryanıza zarar vermez. Aksine daha hızlı ve kolay şarj etmenizi sağlar. Adaptörünüzün özelliklerini kontrol ederek bir tık fazlasını edinmeniz size yarar sağlayacaktır.

  • ÖNCELİĞİ TAŞINABİLİR ŞARJ ALETLERİNE (POWERBANK) VERİN

HS1C048UG1SYLX_large (1)

Kullanımı her geçen gün artan Powerbank’ ler gerçekten hayat kurtarıcı olabiliyor. Sizin de bir Powerbank’ iniz varsa acil durumlarda şarj önceliğini ona verin çünkü Taşınabilir Harici Şarj Aleti akıllı telefonlardan daha hızlı şarj olur.

  • TELEFONUNUZU UÇAK MODUNA ALIN

iPhone-uçak-modu

Acil arama ve SMS beklemiyorsanız telefonunuzu Uçak Modu’ na alarak telefonun daha hızlı şarj olmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

  • ŞARJ SEVİYESİNİ SÜREKLİ KONTROL ETMEYİN

phone-battery-level

Telefonunuz şarjdayken şarjınızın ne durumda olduğuna bakmak için sürekli ekranı açıp kapatmayın. Çünkü, telefonunuz arka plan parlaklığını aydınlatmak için varolan şarjınızı da bitirecektir.

Yorum Bırak

Yorum yazmak içinlogovani olmalısınız

İletişim

Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Koza Plaza B Blok 16. Kat No:59 Esenler/İstanbul
Telefon: 0850 511 14 14
Website: www.keyteknoloji.com.tr
Email: info@keyteknoloji.com.tr

KTOOLS

Gücünü değişimden alan Key Teknoloji, Dünyanın en çok talep edilen ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır.