Hayatı Kolaylaştırır

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Modelleri ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı !

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Modelleri ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı !

Samsung’ un 21 Şubat’ ta tanıtacağı yeni Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinin suya ve toza dayanıklı olacağı, bunun yanı sıra bu modellerin yeni renk seçenekleri ortaya çıktı.

Barcelona’ da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi 2016 (MVC 2016) kapsamında resmiyet kazanacak olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri hakkında neredeyse merakımız kalmadı.

Zauba‘da ortaya çıkan verilere göre SM-G930 ve SM-G935 modelleri için waterproof yani suya dayanıklı mikrofon, sim kart soketi gibi siparişler verilmiş. Buradan hareketle büyük ihtimalle Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge suya ve toza karşı dayanıklı olarak gelecek.

galaxy-s7-edge-renk-secenekleri-gorundu

Tasarım olarak birkaç değişikliğin görüleceği Galaxy S7’ de 5.2 inçlik 2K Amoled  ekran, 4GB RAM, 12MP kamera, parmak izi okuyucu, NFC ve kablolu ile kablosuz olacak şekilde hızlı şarj desteğinin yanı sıra daha farklı bir dizi özellikle karşımıza çıkacak.

Bütün bu özelliklerin yanı sıra Galaxy S7 ve S7 Edge modellerinin renk seçenekleri de ortaya çıktı. Parlak Altın ve gümüş renklerini kullanacağı bu iki modelin oldukça şık göründüğü kesin.

galaxyS6-edge

Şu ana kadar batarya performansı dışında pek çok bilgiye ulaşılan Galaxy S7 ve S7 Edge modelleri, performansı, tasarım ve renk seçenekleri ile kendinden fazlaca bahsettirecek gibi görünüyor. Bakalım Samsung bizlere 21 Şubat’ ta daha neler sunacak hep beraber bekleyip göreceğiz.

Yorum Bırak

Yorum yazmak içinlogovani olmalısınız

İletişim

Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Koza Plaza B Blok 16. Kat No:59 Esenler/İstanbul
Telefon: 0850 511 14 14
Website: www.keyteknoloji.com.tr
Email: info@keyteknoloji.com.tr

KTOOLS

Gücünü değişimden alan Key Teknoloji, Dünyanın en çok talep edilen ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır.