Hayatı Kolaylaştırır

Samsung Galaxy S7 Türkiye Fiyatı ile İlk Gönderim Tarihi Belli Oldu!

Samsung Galaxy S7 Türkiye Fiyatı ile İlk Gönderim Tarihi Belli Oldu!

Samsung’un yeni amiral gemisi olan iki modeli Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’in Türkiye satış fiyatı belli oldu. Ön satışa çıkan cihazın ilk sevk tarihleri de paylaşıldı.

 

Samsung’ un yeni amiral modelleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinin Türkiye fiyatları az çok belli oldu. Birçok perakende mağazasında satışı yapılacak cihazlar için ön sipariş alımları da başladı. Türkiye’ de ön satışı başlanan cihazın ilk sevk tarihleri de belli oldu.

4.5G uyumlu, düşük ışıkta ve yüksek hareketlilikte bile profesyonel fotoğraf çekilmesine olanak veren 1.7F değerinde 12 MP arka, 5 MP ön kameraya sahip Samsung Galaxy S7 ve S7 edge, suya ve toza dayanıklı (IP68) tasarımı, sekiz çekirdekli işlemcisi ve Quad HD Super AMOLED ekran kalitesiyle öne çıkıyor.

galaxy-s7

 

 

Tüm bu özelliklere sahip ve web sitelerinde sipariş alımı yapılan cihazların Türkiye fiyatlarının ise Galaxy S7 için kdv fiyatı dahil 2799 TL, S7 Edge için ise kdv dahil 3299 TL olduğu görülüyor. S7 modelinde Silver ve Siyah, S7 Edge modelinde ise silver, siyah ve gold tercih edilebiliyor. Cihazların sevk tarihi ise 14 Mart 2016 olarak belirtiliyor.

 

Web sitelerinde ön satışa sunulmuş olan Galaxy S7 ve S7 Edge fiyatları gerçeği birebir yansıtıyor mu bilinmez. Çünkü bu modellerin resmi lansmanı 9 Mart 2016 tarihinde gerçekleşecek ve ürün fiyatlarında çok bir değişiklik olacak mı önümüzdeki günlerde hep beraber göreceğiz.

Yorum Bırak

Yorum yazmak içinlogovani olmalısınız

İletişim

Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Koza Plaza B Blok 16. Kat No:59 Esenler/İstanbul
Telefon: 0850 511 14 14
Website: www.keyteknoloji.com.tr
Email: info@keyteknoloji.com.tr

KTOOLS

Gücünü değişimden alan Key Teknoloji, Dünyanın en çok talep edilen ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır.