Hayatı Kolaylaştırır

KTOOLS TAŞINABİLİR HOPARLÖR SALSA 1M

KTOOLS TAŞINABİLİR HOPARLÖR SALSA 1M

Zaman ilerledikçe günlük hayatta kullandığımız elektronik cihazların mobil olması önemli bir hal almaya başladı. Tam da bu noktada Ktools,  boyut olarak az yer kaplayan ve hafif olması ile de tatilde, kampta, yolda ve birçok şekilde kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz SALSA 1M’i  kullanımınıza sunuyor.

Ürünün özelliklerine bakacak olursak; sportif tasarımı ve farklı renk seçeneklerine sahip Salsa 1M, stand olma özelliği ile her zeminde kolaylıkla kullanabileceğiniz bir ürün. Yüksek kapasiteli lithium bataryası ve uzun süre bekleme kapasitesine sahip Salsa 1M, 4-5 saatlik çalışma performansı ile de  fark yaratıyor. Ürün, bilgisayarlar, mp3, mp4 ve mobil cihazlar ile uyumlu ve daha fazla müzik kaynakları destekli.  Son olarak Salsa 1M, kablosuz özelliği ile müzik çalarken biri sizi aradığında müziği duraklatıyor ve hoparlörden yanıtlamanızı sağlanıyor.

Sizlere bu hafta Ktools Salsa 1M’ den bahsettik. Mükemmel ses kalitesi ile hayatınızın her anında keyifli müzik dinlemenin tadına varacağınız bir deneyim sizleri bekliyor.

Yorum Bırak

Yorum yazmak içinlogovani olmalısınız

İletişim

Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Koza Plaza B Blok 16. Kat No:59 Esenler/İstanbul
Telefon: 0850 511 14 14
Website: www.keyteknoloji.com.tr
Email: info@keyteknoloji.com.tr

KTOOLS

Gücünü değişimden alan Key Teknoloji, Dünyanın en çok talep edilen ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır.