Hayatı Kolaylaştırır

KTOOLS TAŞINABİLİR HARİCİ ŞARJ CİHAZI

KTOOLS TAŞINABİLİR HARİCİ ŞARJ CİHAZI

Akıllı telefonların en önemli sorunlarından birisi batarya sorunudur. Telefonlarımız bizi gün içerisinde idare eder fakat trafikte kaldıysak ya da iş çıkışı başka bir planımız varsa ve eve gitmiyorsak işte bu anlarda şarj bir kabusa dönüşür. Ktools Taşınabilir Harici Batarya’ lar tam da bu noktada hayat kurtarır.
Bugün size Ktools 5600mAh Taşınabilir Harici Batarya’ dan bahsedeceğiz. Metal gövdesi ve şık dizaynı ile öncelikle göz zevkinizi okşayacak güzellikte bir ürünle karşınızdayız. Hafif dizaynı ve cep boyu ile yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz bir ürünü anlatıyoruz.
Akıllı telefonlar, Tablet, Pc ve Bluetooth ile uyumluluğu, kullanım alanı olarak oldukça geniş bir yelpazede hizmet eder. Tüm akıllı telefonlarla uyumlu kendinden 3 farklı kabloya sahip ürünümüz Iphone 4-5, Iphone 5-6 ve Micro uyumlu kabloları ile tüm akıllı telefonların hizmetinde!
Ürünün özelliklerine devam edecek olursak; 1 adet USB çıkışı, Led güç göstergesi, tekrar şarj edilebilir A+ Japon materyali İon Pil teknolojisi ile kalitede asla tereddüt yaşamayacağınız bir ürün.
Kısacası size kaliteli, içinize sinerek kullanacağınız, uçakta, arabada, kampta ve kumsalda aklınıza gelebilecek her ortamda sizi yalnız bırakmayacak; kolaylıkla yanınızda taşıyacağınız hatta ve hatta yanınızdan bile ayırmak istemeyeceğiniz bir üründen bahsettik.

Yorum Bırak

Yorum yazmak içinlogovani olmalısınız

İletişim

Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Koza Plaza B Blok 16. Kat No:59 Esenler/İstanbul
Telefon: 0850 511 14 14
Website: www.keyteknoloji.com.tr
Email: info@keyteknoloji.com.tr

KTOOLS

Gücünü değişimden alan Key Teknoloji, Dünyanın en çok talep edilen ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır.