Hayatı Kolaylaştırır

iPhone 7 Plus 256GB Depolama Seçeneğiyle Geliyor!

iPhone 7 Plus 256GB Depolama Seçeneğiyle Geliyor!

Apple’ ın 2016 yılı içerisinde tanıtması beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 7 ile ilgili söylentiler, yeni yılın ilk haftasında konuşulmaya başlandı.

Çin’ de yayın yapan ünlü website MyDrivers’ a göre, Apple’ ın bu yıl içerisinde tanıtılması beklenen iPhone 7 Modelinin, 256GB’ lık hafızaya  ve 3100 mAh batarya gücüne sahip olması bekleniyor.

iPhone 7 ile yeni bir tasarım olarak karşımıza çıkması beklenen Apple’ ın , kullanıcılarının neredeyse en büyük şikayeti olan batarya konusunda çalıştığı bilinen bir gerçekti. Bu nedenle Apple’ ın iPhone 6S modelinde kullandığı 2750 mAh’ lık bataryası yerine 3100 mAh’ lık batarya kullanması akıllı telefon kullanıcılarını rahatlatacağa benziyor.

maxresdefault(81)

iPhone 7 ile ilgili daha önce sızan bilgiler arasında iPhone 7’ nin 4.7” ekran ve 2GB RAM, iPhone 7 Plus’ ın ise 3GB RAM kapasiteli olacağı belirtiliyordu. Apple’ ın  iPhone 7 modelinde sadece Lightning girişi bulundurması şarj, kulaklık ve veri giriş çıkışlarının buradan yapılmasını sağlayacağı tahmin ediliyor.

Ayrıca iPhone 7’ nin su geçirmez özelliği olacağı da Apple etkinliğine kadar söylenti olarak kalacağa benziyor.

Son olarak, Apple’ ın bu yıl duyuracağı telefonun yalnızca iPhone 7 olmadığını da belirtmek isteriz. Watch 2, iPad Air 3, WatchOS 3, Skylake işlemcili Mac’ ler, iPhone 6C, İOS 10 ve OS X 10.12 sürümünü de duyurması bekleniyor.

 

Yorum Bırak

Yorum yazmak içinlogovani olmalısınız

İletişim

Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Koza Plaza B Blok 16. Kat No:59 Esenler/İstanbul
Telefon: 0850 511 14 14
Website: www.keyteknoloji.com.tr
Email: info@keyteknoloji.com.tr

KTOOLS

Gücünü değişimden alan Key Teknoloji, Dünyanın en çok talep edilen ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır.