Hayatı Kolaylaştırır

iPhone 6c Şubat Ayında Tanıtılabilir

iPhone 6c Şubat Ayında Tanıtılabilir

Mobil cihaz sektörünün odağında bu aralar yeni iPhone’ lar var. Son zamanlarda iPhone fiyatlarında tavan yapan Apple, düşük bütçeli kullanıcıları da dikkate alacak iPhone modelini yakın bir zamanda tanıtabilir. 2015’ in sonlarına yaklaşıyorken, Apple’ ın 2016  yılında nasıl bir iPhone modeliyle karşımıza çıkacağı oldukça merak konusu.

Bu zamana kadar iPhone’ lar hakkında, özellikle de iPhone 7’ nin potansiyel prototip tasarım seçenekleri ile ilgili oldukça fazla konuşuldu. Şimdilerde ise gelen söylentiler, iPhone 7’ nin yanında gelmesi beklenen iPhone 6c modeli yönünde.

iPhone-6c-concept-by-nbspMartin-Hajek (4)

Apple’ ın düşük bütçeli kullanıcılarının dikkatini çekecek olan bir telefonu üretmesi, neredeyse en fazla konuşulan konulardan biri. iPhone 6c’ nin söylendiği gibi düşük özellikli ve düşük bütçeye hitap eden bir fiyatla piyasaya çıkması , Apple’ ın elini güçlendirebilir.

Gelen söylentiler, iPhone 6c’ nin spor görünümlü metal gövdeye ve 4” ekrana sahip olacağı yönünde. 5c’ nin devamı niteliğinde olacak olan 6c’ nin de, 5c gibi farklı renk seçeneklerine sahip olacağı da söylentiler arasında.

Son olarak da 6c fiyatlarının tahmini olarak 400-500 $ civarında olacağı bekleniyor. Tahmin edilenden daha kısa bir sürede çıkması beklenen 6c ile ilgili resmi bilgilerin de şu sıralar piyasaya açıklanması da an meselesi gibi görünüyor.

Yorum Bırak

Yorum yazmak içinlogovani olmalısınız

İletişim

Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Koza Plaza B Blok 16. Kat No:59 Esenler/İstanbul
Telefon: 0850 511 14 14
Website: www.keyteknoloji.com.tr
Email: info@keyteknoloji.com.tr

KTOOLS

Gücünü değişimden alan Key Teknoloji, Dünyanın en çok talep edilen ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır.