Hayatı Kolaylaştırır

Hayatımızda Wi-Fi’ ın yeri oldukça büyük. Peki bu teknoloji görünebilir olsaydı nasıl olurdu? İşte size Wi-Fi teknolojisi görünseydi nasıl olurdununun cevabı…

Hayatımızda Wi-Fi’ ın yeri oldukça büyük. Peki bu teknoloji görünebilir olsaydı nasıl olurdu? İşte size Wi-Fi teknolojisi görünseydi nasıl olurdununun cevabı…

Teknoloji her gün hatta her dakika gelişiyor ve kendini yeniliyor. İnsanları, yaşam biçimlerini, insanlığın gelişimini ve hayatımızda birçok şeyi etkileyen teknoloji, içinde bulunduğumuz dönemde insanları hiç olmadığı kadar birbirine yaklaştırdı. Artık bulunduğumuz yerden dünyanın diğer ucundaki yakınlarımızla istediğimiz zaman konuşabiliyor ve hatta onları görebiliyoruz.

Bunların tümünü yapmamızı sağlayan teknoloji, tabi ki internet bağlantısı. İnternet bağlantısı şu ana kadar gerçekleştirilmiş en  büyük ilerleme. İnternet bağlantısına , Wi-Fi teknolojisini kullanarak  çoğu zaman erişebiliyoruz. Radyo dalgaları sayesinde veri alışverişini sağlayan Wi-Fi, bilindiği üzere insan gözü tarafından henüz algılanamıyor.

 

Luis Hernan adlı bir geliştirici tarafından üretilen “Kirlian Device”, çıplak gözle görmediğimiz Wi-Fi sinyallerini görünebilir olarak resmediyor. Luis bu sayede, radyo dalgalarını görmediğimiz için ne kadar şanslı olduğumuzu bizlere hatırlatıyor.

2(1)

Chicagoc476ab8ca7be6ae31670205374dc8309

Yorum Bırak

Yorum yazmak içinlogovani olmalısınız

İletişim

Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Koza Plaza B Blok 16. Kat No:59 Esenler/İstanbul
Telefon: 0850 511 14 14
Website: www.keyteknoloji.com.tr
Email: info@keyteknoloji.com.tr

KTOOLS

Gücünü değişimden alan Key Teknoloji, Dünyanın en çok talep edilen ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır.