Hayatı Kolaylaştırır

Apple, merakla beklenen etkinliği için davetleri basın ile paylaştı. Lansmanı canlı olarak yayınlayacağını da resmi olarak duyurdu.

Apple, merakla beklenen etkinliği için davetleri basın ile paylaştı. Lansmanı canlı olarak yayınlayacağını da resmi olarak duyurdu.

Apple, merakla beklenen 21 Mart 2016 etkinliği için davetleri basın ile paylaştı. Başlığında “Lets us loop you in” yazılı olan davette Cupertino’ da gerçekleştirilecek lansmana basın mensuplarını davet ediyor.

Lansmanda, iPhone 5SE adı verilen 4 inçlik modelini tanıtması bekleniyor. Bu modelin işlemci açısından iyi bir performans sunması beklentiler arasında. Etkinlikte karşımıza çıkabilecek bir diğer model ise iPad Air 3 olacak.

Bu arada Apple, geçen yıl lansmanı sadece Apple markalı cihazlar için canlı yayınla sunmuştu. Bu yıl yapılan resmi açıklamada ise internetten yapılacak canlı yayın özelliğini PC platformuna da sunacağını duyurdu. Burada kritik olan nokta, PC kullanıcılarının Windows 10 kullanıcısı olması gerekliliği.

aa(3)

Bahsettiğimiz gibi yeni 4-inçlik iPhone  5SE ve iPad Air 3  bu etkinlikte karşımıza çıkması beklenen modeller. Bunların yanı sıra yeni Apple Watch serisi ve İOS ile OS X‘teki güncellemeler de etkinlikte karşımıza çıkması beklenen yenilikler.

Bakalım 21 Mart günü etkinlikten sonra yenilikleri hep beraber öğrenmiş olacağız.

 

Yorum Bırak

Yorum yazmak içinlogovani olmalısınız

İletişim

Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Koza Plaza B Blok 16. Kat No:59 Esenler/İstanbul
Telefon: 0850 511 14 14
Website: www.keyteknoloji.com.tr
Email: info@keyteknoloji.com.tr

KTOOLS

Gücünü değişimden alan Key Teknoloji, Dünyanın en çok talep edilen ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır.